Hayrettin Taylan
İmza / 10.30
Çınaraltı Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Elif Gürsoy
İmza / 12.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Cumali Sever
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Gençosman Denizci
İmza / 13.00
Hayat Yayın Grubu Standı

İbrahim Varelci
İmza / 14.00
İzdiham Standı

Muhammed Emin Oyar
İmza / 14.00
Semerkand Yayınları Standı

Orhan Tuncay
İmza / 14.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Osman Fatih Cengiz
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Rasim Özdenören
Moderatör: Asım Gültekin
Söyleşi / 14.00
“Bir Tavır Adamı Nuri Pakdil”
Konferans Salonu
İmza / 15.00
İz Yayıncılık Standı

Sezanur Sezgin
İmza / 14.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Şefik Kantar
İmza / 14.00
Kaknüs Yayınları Standı

Yücel Akyürek
İmza / 14.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Zeynep Belgeli
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

Ali Gülbaba
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hidayet Gedik
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Ömer Çakıroğlu
İmza / 15.00
İzdiham Standı

Ferhat Toka
İmza / 16.00
İzdiham Standı

Hilal Otyakmaz
İmza / 16.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Prof. Dr. Necmettin Alkan
Söyleşi / 16.00
“Sultan II. Abdülhamid
Ne Yapmak İstiyordu?”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
Kronik Kitap Standı

Betül Zarifoğlu
Söyleşi / 17.00
“Zarifoğlu’nun Dünyasında
Çocuk Olmak”
Konferans Salonu
İmza / 18.00
Beyan Yayınları Standı

Volkan Arslan
İmza / 10.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Cuma Karataş
İmza / 11.00
Özyürek Yayıncılık Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Ergin Tanlak
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Neslihan Saltaş
İmza / 12.00
Nar Yayınları Standı

Ebubekir Subaşı
İmza / 13.00
Çelik Yayınevi Standı

Gençosman Denizci
İmza / 13.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Mehmet Erbay
İmza / 13.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Vehbi Vakkasoğlu
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Can Fırtına
İmza / 14.00
Semerkand Yayınları Standı

Senai Demirci
Söyleşi / 13.00
“Oruç Çiğnemek
Sakızı Bozar mı?”
Konferans Salonu
İmza / 14.00
Hayy Kitap Standı

Kaan Murat Yanık
Söyleşi / 14.00
“Edebiyat ve Hayat?”
Konferans Salonu
İmza / 15.00
Alfa Yayın Grubu Standı

Mustafa Kadir Çelik
İmza / 14.00
İzdiham Standı

Nermin Taylan
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Okay Tiryakioğlu
İmza / 14.00
Timaş Yayın Grubu Standı

Özcan Ünlü
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

Şadi Kocabaş
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

Yaren Kayıp
İmza / 14.00
40’lar KulübüYayınevi Standı

Yeşim Koçman
İmza / 14.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Yusuf Güldür
İmza / 14.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Ali Gülbaba
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hidayet Gedik
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Saliha Erdim
İmza / 15.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Mustafa Tatcı
Söyleşi / 15.00
“Sev, Sevil, Sevdir İlâhî”
Konferans Salonu
İmza / 16.00
H Yayınları Standı

Rahşan Sabuncu
İmza / 16.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Mete Yarar
Söyleşi / 16.00
“Güvenli Bölge”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
Destek Yayınları Standı

Bahar Havzalı Şener
Söyleşi / 11.00
“Tohum Topu”
Çocuk Etkinliği
Konferans Salonu
İmza / 12.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Çağrı Cebeci
İmza / 11.00
Hayat Yayın Grubu Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Yunus Coşkun
İmza / 12.00
40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Serap Ekizler Sönmez
Kübra Ceylan
İmza / 14.00
H Yayınları Standı

Enis Gürcan
Söyleşi / 14.00
“Çocuklar Ressam Oluyor”
(Çocuklara Resim Öğretme Teknikleri)
Konferans Salonu
İmza / 15.00
İzdiham Standı

Selahattin Yaylamaz
İmza / 16.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Selahattin Yusuf
Söyleşi / 17.00
“Edebiyatın Modernizmi
Hayatın Modernitesi”
Konferans Salonu
İmza / 18.00
Profil Kitap Standı

Figen Yaman Coşar
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 11.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Abdullah Aysu, Aytaç Timur
Söyleşi / 18.00
“Daha Verimli Kooperatifleri
Nasıl Kurabiliriz ”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Yusuf Dursun
İmza / 10.00
Nar Yayınları Standı

Gülsüm Cengiz
İmza / 11.00
Say Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Fahrettin Gün
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Mine Alpay Gün
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Nuri Sincanlı
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Sultan Polat
İmza / 14.00
Alfa Yayın Grubu Standı

Nedim Şener
Söyleşi / 16.00
“15 Temmuz’dan Sonra
Fetönün Günümüz Stratejisi”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
Destek Yayınları Standı

Ahmet Turgut
Söyleşi / 17.00
“Resulullah’ın (sav) Hırkaları..”
Konferans Salonu
İmza / 18.00
Alfa Yayın Grubu Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Cezve Yayınları Standı

Asım Gültekin
İmza / 11.00
İz Yayıncılık Standı

Ekrem Saygın
İmza / 11.00
Yumurcak Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Muharrem Kaşıtoğlu
İmza / 11.00
Özyürek Yayıncılık Standı

Filiz Tosyalı
İmza / 12.00
Özyürek Yayıncılık Standı

Osman Koca
İmza / 13.00
Beyan Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Ahmet Şimşek
İmza / 16.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Akif Pamuk
İmza / 17.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Ahmet Şimşek, Akif Pamuk
Söyleşi / 17.00
“Postruth Zamanlarda Tarihin Temsili”
Konferans Salonu
İmza / 18.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Bestami Yazgan
İmza / 10.00
Nar Yayınları Standı

Merve Uygun
İmza / 10.00
Cezve Yayınları Standı

Hayrettin Taylan
İmza / 10.30
Çınaraltı Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 11.00
Erdem Yayınları Standı

Muharrem Kaşıtoğlu
İmza / 11.00
Özyürek Yayıncılık Standı

Ahmet Akay Azak
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Ayten Şenyurt,
Berk Öztürk
İmza / 14.00
H Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Firdevs Kapusızoğlu,
Seda Antlı
İmza / 14.00
H Yayınları Standı

Zehra Aras
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Fatma Barbarosoğlu
Söyleşi / 16.00
“Aile ve Gaile”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
Profil Kitap Standı

Erhan Altunay
Söyleşi / 18.00
“Gizli Tarih ve Tarih
Üzerinden Algı Yönetimi”
Konferans Salonu
İmza / 19.00
Destek Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Azize Köse Arslan
Söyleşi / 12.00
“Küçük Dalgıç”
Çocuk Etkinliği
Konferans Salonu
İmza / 13.00
Yeni İnsan Yayınevi Standı

Filiz Tosyalı
İmza / 12.00
Özyürek Yayıncılık Standı

Nehir Aydın Gökduman
İmza / 12.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Özkan Öze
İmza / 12.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Asım Gültekin
İmza / 13.00
İz Yayıncılık Standı

Seher Doğan
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Volkan Yalçın
İmza / 13.00
İthaki Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 13.00
Nesil Yayınları Standı

Aziz Erdoğan
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Beşir Ayvazoğlu
Söyleşi / 14.00
“Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Mümtaz’ı”
Konferans Salonu
İmza / 15.00
Alfa Yayın Grubu Standı

Bilal Can
İmza / 14.00
İzdiham Standı

Hasan Basri Bilgin
İmza / 14.00
Hayat Yayın Grubu Standı

İbrahim Özbay
İmza / 14.00
Dolce Vita Kitap Standı

İrfan Gürkan Çelebi
İmza / 14.00
Timaş Yayın Grubu Standı

Şefik Kantar
İmza / 14.00
Kaknüs Yayınları Standı

Ümit Özdemir
İmza / 14.00
Hayy Kitap Standı

Zeynep Belgeli
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

Bilal Sami Gökdemir
İmza / 14.00
Dolce Vita Kitap Standı

Adem Maksatsız
İmza / 15.00
İzdiham Standı

Adem Özköse
İmza / 15.00
Pınar Yayınları Standı

Zebiniso Kamalova
İmza / 15.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Melda Zirek
Söyleşi / 16.00
“Çocuklarla Masallara Yolculuk”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
İzdiham Standı

Zeynep Kahraman Füzün
İmza / 17.00
İzdiham Standı

Mehmet Mazak
Söyleşi / 18.00
“Ümran Bir Şehir ve Ümraniye:
Cevherağa Üzerinden
Kent Kimliği Oluşturma”
Konferans Salonu
İmza / 19.00
Yeditepe Yayınevi Standı

Mustafa Toprak
İmza / 18.00
İzdiham Standı

Ergin Tanlak
İmza / 10.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
İmza / 10.00
Cezve Yayınları Standı

Volkan Arslan
İmza / 10.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

İbrahim Becer
İmza / 11.00
Kaknüs Yayınları Standı

Celalettin Aksu
İmza / 12.00
Rönesans Yayınları Standı

Faruk Furkan Şık
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Melek Çe
İmza / 12.00
Uğurböceği Yayınları Standı

Meltem Şık
İmza / 12.00
Kalem Vakfı Yayınları Standı

İsmail Kılıçarslan
Furkan Çalışkan
Aykut Ertuğrul
Söyleşi / 13.00
“Sakin Ol
Sadece Konuşacağız”
Konferans Salonu
İmza / 14.00
Ketebe Yayınevi Standı

Ali Erkan Kavaklı
İmza / 13.00
Ensar Yayın Grubu Standı

Murat Akan
İmza / 13.00
Hayat Yayın Grubu Standı

Seher Doğan
İmza / 13.00
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Yavuz Bülent Bakiler
İmza / 13.00
Yakın Plan Yayınları Standı

Yusuf Asal
İmza / 13.00
Nesil Yayınları Standı

Bayram Karaçor
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Caner Çiçek
İmza / 14.00
Çınaraltı Yayınları Standı

Funda Ozan Akyol
İmza / 14.00
Kaknüs Yayınları Standı

Doç. Dr. Hasan Gümüşoğlu
İmza / 14.00
Kayıhan Yayınları Standı

Hasan Yaykın
İmza / 14.00
40’lar Kulübü Yayınevi Standı

İlknur Bektaş
İmza / 14.00
Timaş Yayın Grubu Standı

İsmail Kara
İmza / 14.00
İz Yayıncılık Standı

Kadir Canatan
İmza / 14.00
Beyan Yayınları Standı

Nurettin Durman
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

Osman Azman
İmza / 14.00
Kaknüs Yayınları Standı

Şakir Kurtulmuş
İmza / 14.00
Çıra Yayınları Standı

A. Ali Ural
Söyleşi / 15.00
“Teşbihte Hata Olur”
Konferans Salonu
İmza / 16.00
Şule Yayınları Standı

Leyla İpekçi
Söyleşi / 16.00
“Romanda İrfan Dili”
Konferans Salonu
İmza / 17.00
H Yayınları Standı

Tanıtım Kiti

Tasarımlarınızda kullanmak üzere 1. Ümraniye Kitap Fuarı logo ve görsellerini linkten indirebilirsiniz.

İNDİR